Atlantyda
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ANKIETA

Go down

ANKIETA Empty ANKIETA

Pisanie by Mistrz Gry Nie Cze 16, 2013 9:17 am

Punkty dotyczące obywatelstwa oraz udziału w Programie nie obejmuje grupy Atozjan, punkt dotyczące schorzeń nie obejmuje żołnierzy (bo jak wiadomo - muszą się oni cieszyć idealnym zdrowiem).



Kod:
<center><div style="width: 500px; text-align: justify; font-size: 12px; border: 1px dashed #0B1417; padding: 10px; border-radius: 5px;"><center><font size="3">ANKIETA</font></center>

[b]Imiona:[/b]
[b]Nazwisko:[/b]
[b]Data urodzenia:[/b][
[b]Miejsce urodzenia:[/b]
[b]Obywatelstwo:[/b]
[b]W Programie Gwiezdnych Wrót od:[/b][data: dzień/miesiąc/rok]
[b]Grupa:[/b]
[b]Stopień/specjalizacja/zajęcie:[/b]

[b]Wzrost:[/b]
[b]Waga:[/b]
[b]Znaki szczególne:[/b]
[b]Schorzenia:[/b]

[b]Największy lęk:[/b]
[b]Słabe strony:[/b]
[b]Największe marzenie:[/b]
[b]Mocne strony:[/b]

[b]Zezwalam na ewentualną śmierć fabularną mojej postaci, wynikającą z zdarzeń fabularnych.[/b]
Tak./Nie.
[b]Zezwalam na okaleczenie, tortury, uprowadzenie, bądź przeprowadzanie eksperymentów na mojej postaci.[/b]
Tak./Nie.

[b]W przypadku śmierci powiadomić:[/b]

[i]Mam świadomość, że Program Gwiezdnych Wrót objęty jest programem tajnym, dlatego nikt - włącznie z rodziną - nie ma pojęcia o pracy mojej postaci w Galaktyce Pegaza. Ponadto wszystkie formy łamania prawa przez postać (kradzieże, morderstwa, gwałty, szpiegostwo etc.) zostaną odpowiednio ukarane, włącznie z odesłaniem postaci na Ziemię (przeniesieniem jej do postaci nieaktywnych).[/i]</div></center>
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Admin

Liczba postów : 95
Join date : 22/01/2013
Skąd : Atlantyda

https://atlantyda.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach